“Vimkaga mitmevõistlus” on aktiivtegevuste programm, mis on loodud teie väliürituse sisutamiseks. Tegu on niiöelda pusleteenusega, kus teil on võimalik ise enda seltskonnale sobivad harjutused välja valida. Kahte ühesugust mitmevõistlust ei ole olemas, kuna alati koosnevad need erinevatest aladest. Suvepäevade programm sobib ka väga suurtele kollekiividele.

Oleme jaotanud tegevused järgmistesse kategooriatesse: mobiilsed madalseikluselemendid, mobiilsed kõrgseikluselemendid, meeskondlikud seiklused, meeskondlikud platsimängud ja lisategevused. Meie pakutavad alad teie üritusel on ATRAKTSIOONIDE ja MÄNGUDE lehtedel ka lühidalt kirjeldatud – kindlasti leiad sealt midagi, mis sobib just sinu üritusele!

Tüüpiline suvepäevade tegevuste programm 100-200 inimesele näeks välja nii:

  • Soojendusmängud kõik koos ja käepaelte abil rahva meeskondadeks jaotamine
  • Tegevused kõik koos suurel platsil – 2h (Näiteks: suur suusavõistlus ja kinnpalli turniir)
  • Lõunapaus
  • Moodustatud gruppide iseseisev liikumine püstitatud seikluspunktide vahel 2-3h (Näiteks: sillaehitus, megaragulka, kastitorni ehitus, tasakaalulindid, discgolf, viburada jne.)
  • Kokkuvõtted ja parimate autasustamine

Sellise plaani eelis on see, et rahavas tahab kindlasti suvepäevade algusfaasis pigem koos olla ja pärastlõunasel blokil saab iga grupp oma tempo valida. Loomulikult võime tegevusi teha pikemalt või piirduda teie üritusel ainult platsitegevuste, või seikluspunktidega.