Seiklusrogain on aktiivne ja meeskondlik tegevus, kus eesmärgiks on maastikul liikuda, koguda kontrollpunkte ja täita lisaülesandeid.

Seiklusrogain sobib nii täiskasvanutele kui ka õpilastele. 

Osalejatest moodustatakse grupid, kes saavad endale orienteerumiskaardi, rajajuhendi, vastuste lehe ja kõik muu, mis vajalik vahetegevuste jaoks. 

Seiklusrogaini osadeks on:

  • Rogain – ehk eesti keeles valikorienteerumine. Iga meeskond kujundab endale sobiva marsruudi kontrollpunktides liikumiseks. Tavaliselt moodustame me osalejatest meeskonnad, kus on 4-10 liiget. Iga grupp saab liikuda just sellises tempos, kuidas neile sobib. Ülesandeks on koguda võimalikult palju kontrollpunkte. Traditsiooniliselt on stardist kaugemad kontrollpunktid rohkem punkte väärt. Finišeerida tuleb aga õigeaegselt, sest muidu hakkavad tiksuma trahviminutid.
  • Seiklus – Vahetegevused võivad olla mitmesugused: kas fotoülesanne, meisterdamine, meeskondlik ülesanne, mõistatus, ronimine jne. Igal vahetegevustel on lisaks ka punktiväärtus antud. Vahetegevusi saab muuta vastavalt sellele, mis just teid huvitab.

Seiklusrogaini saab läbi viia Padisel, Kallaste talu territooriumil, kui ka Teie valitud kohas üle Eesti. 

Oleme seiklusrogaine korraldanud nii suurtele firmadele (AGA, Playtech, Norma), väiksematele kollektiividele kui ka perepäevale aktiivseks tegevuseks.

Kestvus on alates 3h kuni 6h ja osalejate arv alates 20 kuni 200 inimest.