Meeskondlik jõulumäng „Päkapiku Akadeemia“

Päkapiku Akadeemia on eriskummaline paik, kus jõuluvana abilised otsivad uusi tegusaid kandidaate sellele salapärasele ametile. Läbi õpetlike hetkede ja lõbusate meeskondlike tegevuste Päkapiku Akadeemias, saavad osalejatest parimatest parimad päkapikud kogu universumis.

Läbi meeskondlike tegevuste ja mängude õpime koos: jõululuuret tegema, maiustusi sussidesse vedama, tööpostil ettetulevaid ootamatuid olukordi lahendama ning veel hulgaliselt hädavajalike nippe ja oskusi, mida päkapikud oma töös igapäevaselt kasutavad.

Päkapiku Akadeemia sobib jõulu- või talveteemaliseks: firma jõulupeo eelseks aktiivseks tegevuseks või siis jõulupeo vahepaladeks, meeskonna koolituseks, talvepäevadeks või jõuluseikluseks.

Päkapiku Akadeemia on 3 – 5 tunnine temaatiline seiklustegevus, kus kogenud vanempäkapikud toovad teieni oma töö saladused läbi erinevate õppetubade. Kui kaua tegevused toimuvad, määrate Teie.

Päkapiku Akadeemia tegevus toimub: Teile sobival ajal ja Teie  poolt soovitud kohas.

„ Õppeprogramm“ koosneb:

  • ühisest kooli avamisest, mille käigus jaotame Teid mänguliselt õpperühmadeks.
  • Päkapiku Akadeemia „koolitundidest“ ehk meistriklassidest, kus õpitakse päkapikkude tööks vajalikke oskusi.
    • Päkapikkude nobenäpu meistriklass: antud meistriklassis püüavad päkapikud rakendada enda loomingulisust ja praktilisust, lahendades erinevaid loovmeisterdamis ülesandeid
    • Päkapikkude jõulusoki meistriklass: antud meistriklassis tuleb päkapikudel lahendus leida erinevatele probleemülesannetele, kasutades selleks oma loomingulisust, julgust ja nutikust.
    • Päkapikkude eriliikumis tehnikate meistriklass: antud meistriklassis tuleb päkapikkudel arvestada üksteisega ja lahendada koostöös erinevaid meeskondlike ülesandeid

NB! Riietuda soovitame ikka vastavalt ilmale ja nii, et külm ei hakkaks, sest mõned tunnid võivad toimuda ka õues. Võtke kaasa kindlasti soojad vahetussokid, varukindad ja sisejalatsid.

Võimaluse korral palume pähe panna päkapikumütsid.

Me tegutseme põhimõtte järgi, et kahte ühesugust ürittust ei ole olemas ja selleks paneme me programmi kokku koostöös kliendiga. Küsige kindlasti oma grupile hinnapakkumist!

Lisaks on võimalik tellida:

Kui üritus toimub Kallaste talus on võimalik talult ka lõunasöök tellida. Küsige menüüpakkumist! Lisaks saab korraldada ka kringlisöömise. Päkapiku akadeemia osakond asub ka Raudsilla Matkakompleksis!

Jõuluvana (vajalik kindlasti pikemalt ette tellida, sest jõulukuul on Jõuluvanal tööd palju.

Kui soovite kingipakke jagada, siis palume need kaasa võtta ja salmid selgeks õppida :)

Kirjuta meile  info@seiklusring.ee, või helista +372 5664 5916

Päkapiku Akadeemia

Jõuluüritus Ramirendiga

Päkapikud ja TNT lennuk

Päkapiku akadeemia 1

Päkapiku akadeemia 3

Päkapiku akadeemia 2