Suhtlemist täis tõsine meeskonnatöö koolitus.

Programm on mõeldud klassidele, kel on soov jääda maa peale ning keskenduda tõsisemalt meeskonnatööle. Siin pakutavad ülesanded panevad noori seadma ühiseid eesmärke ja nende poole püüdlema, suhtlema ja mis peamine kuulama teinetest. Loomulikult ei puudu mäng ja naer ka siin, aga senisest rohkem pöörame tähelepanu meeskondlikele aspektidele.

Kestvus: alates 3 tunnist.

Kirjeldus: Meeskonnatöö koolitus. panevad tõsisemalt proovile Teie munkade meeskonnavaimu. Päeva alustatakse ühiselt rahulikumate ja mängulisemate meeskondlike ülesannetega. Sellele järgnevalt jagame Teid gruppidesse ning igale grupile antakse meeskonnaülesannetega loend. Sealt valib grupp omale harjutuse ja nii liigutakse ühelt harjutuselt teisele. Vaheldusena teeme erinevaid meeskondlikke loovharjutusi kõik koos ja siis minnakse taas oma valikutega edasi. Siin tuleb meeskondadel planeerida, suhelda, omavahel koostööd teha, et harjutus leiaks oma lahenduse. Igasugune loovmõtlemine ja n.ö kastist välja mõtlemine on tere tulnud. Päeva lõpu finaalina hakatakse kõik koos looma uut toodet. Kas Teie klass suudab teha piisavalt koostööd, et jõuda uue tooteni? Päeval kogetut ja nähtut jagavad mungad teistega õhturingis.

Küsige kindlasti oma seltskonnale hinnapakkumist!

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale ja olla valmis maastikul liikumiseks. Kõik mängud toimuvad maa peal ja on jõukohased kõigile. Päeva lõppu emotsioonide endast välja laadimiseks sobib väga hästi üks mõnus operatsioon „Lennuk“.