Väsinud munkade suvepäevad ehk Kahepäevane seiklus Padise seikluspargis

Padisele on võimalus tulla seiklema ka kaheks päevaks. Nende päevade jooksul käiakse Padise seikluspargis ning õpitakse orienteeruma. Samuti külastatakse Padise kloostrit koos giidiga ning mängitakse vihjemängu. Kahe päeva jooksul on aega rahulikult tegeleda meeskonnatööga andes aega panna rõhk analüüsile peale igat ülesannet. Samuti võetakse esimese päeva õhtul kokku päeva jooksul toimunu, mis annab võimaluse järgmisel päeval ennast ja meeskonnatööd parandada.

Kestvus: 2 päeva, hommikusöök + 2lõunasööki + õhtusöök

Kirjeldus: Meie seikluspäevade peaeesmärgiks on anda noortele võimalus panna enda planeerimis, suhtlemis, koostööoskused proovile. Leiame, et läbi ühiste katsumuste on seda kõige parem saavutada.

Esimene seikluspäev algab ühise soojenduse ja jäälõhkumis mängudega. Peale mida jätkatakse legendi kohaselt ning jaotatakse klass väiksemateks gruppideks. Iga grupiga käivad instruktorid kaasas terve päeva. Instruktorid aitavad, suunavad, kirjeldavad grupi tegevusi. Grupid saavad endale nimekirja erinevatest meeskondlikest madalseiklus harjutustest. Nüüd tuleb oma mäng planeerida, eesmärgistada oma tegevus ja ennustada kogemuste summa, mida õhtuks püütakse saavutada. Korralik mängimine teeb kõhu tühjaks. Teeme lõunapausi ning puhkame enne õhtust orienteerumist, mille lõpp-punktiks oleme valinud Padise kloostri. Kloostris tutvume giidi abil kloostri eluga ning mängime vihjemängu. Seikluspäeva lõpus vaatame otsa saavutatule, eesmärkidele ning analüüsime tehtut. Sellega on meie poolne programm lõppenud. Kallaste talus on piisavalt ruumi klassiõhtu pidamiseks.

Teist päeva alustame oma päeva mängu planeerimisega ja jätkame juba meeskondlike kõrgseikluslike harjutustega. Kõrgseiklusharjutused esitavad suure väljakutse grupile Seikleme terve päeva ja lõpetame selle korraliku adrenaliini täis harjutusega. Võtame kokku oma mõlemad läbitud päevad ning lõpetame selleks korraks.

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale ja olla valmis maastikul liikumiseks. Noored majututakse 2, 4, 6 kohalistesse tubadesse. Soovi korral on võimalik telkida Kloostri jõe kaldal. Sel juhul palume teil omad telgid ning magamisasjad kaasa võtta. Hind sisaldab kahte lõunasööki, õhtusööki ja hommikusööki.