Meeskondlik matk Rummu karjääri aherainemägedele

„Munkade avastusreis Rummu“

Üks parimaid eneseavastamise ja grupi kaaslastega tutvumise võimalusi pakub Teile matkamine. Mungad olid kui keskaja maadeavastajad. Nii meeldib ka meie munkadele uusi maid avastada. Parimaks kohaks ümberkaudsetele maadele silm peale visata on kõrged ja väljakutsuvalt kõrged Rummu karjääri aheraine mäed. Meie munkade matk algab Padiselt Kallaste talu juurest lõppsihtkohaga Rummu karjäär. Tee sinna ja tagasi on täis ühiseid väljakutseid. Matkal õpitakse erinevaid matkateadmisi, meeskonnarolle täitma, märkama, pingutatakse takistuste ületamisel ning ühise eesmärgi nimel.

Kestvus: alates 3 tunnist kuni terve päev.

Kirjeldus: Rummu karjääri aherainemäed on ühed omalaadsemad ja neilt avanev vaade on maaliline ning põnev. Oma päeva alustame Padiselt Kallaste turismitalu õuelt, kus mängime end soojaks, jagame end gruppidesse. Sellel matkal antakse osalejatele gruppide peale kaardid, kompassid, ronimisvarustus, et turvaliselt tõusta ja laskuda mäel ja veel grupile vajalikku varustust. Noored saavad algõppe kaardilugemise ja –käsitsemise kohta. Edasi alustame marsruudi paika panekuga ning asume teele. Tee peale tuleb gruppidel lahendada erinevaid meeskondlikke harjutusi.Rummu kärjääris ronime aheraine mägede otsa, uurime vana Rummu vangla ala ning uudistame kristallselge puhta veega karjäärijärve. Teeme kohapeal lõunapausi ning suundume tagasi talu poole. Seikluse lõpus võtame kokku teepeal kogetu.

Küsige kindlasti oma seltskonnale hinnapakkumist!

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale ja olla valmis maastikul liikumiseks. Soovi korral on võimalik Rummu karjääris teha ujumispaus. Palume kaasa võtta võileivad lõunaks ning ujumisriided ja rätikud.