Ekstreem „Restart“

Igas seikluspargis on mõeldud tõeliste adrenaliini sõprade peale. Tahad teha kerget „restarti“ enda vaimule ja kehale? Soovid raputada ennast lahti igapäevasest rutiinist? Restart on hea võimalus tulla välja mugavustsoonist ja panna ennast proovile. Meie ekstreempakett täis tõsiseid eneseületusi ja meeskonna toetust nõudvaid ekstreemelemente. Nendel elementidel Saate lennata raketina taevas või tunnetada vabalangemist.

Kestvus: alates 3 tunnist.

Kirjeldus: Meie ekstreemseim pakett valmistab Teid ette eelseisvateks raskusteks. Selleks viime Teid korduvalt Teie mugavustsoonist välja kompama Teie endi piire. Seda kõike turvalises keskkonnas, mille loovad meie kogenud instruktorid ning Teid toetav klassikaaslaste grupp. Oma päeva alustame soojaks mängimisega. Häälestame ennast eesseisvatele katsumustele vastu astuma, leiame grupid ning alustame vähem ekstreemsete ülesannetega. Mida päev edasi, seda lähemale jõuame „Restardi“ punktile, milleks on närvikõdi tekitav tarzanihüpe . Emotsioone ja päeval saadud kogemusi jagame omavahel õhturingis.

Lisainfo: palume riietuda sportlikult vastavalt ilmale ja olla valmis maastikul liikumiseks. Tegu on ekstreemsete ülesannetega, kellel on süda probleemsem või füüsilised piirangud, palume eelnevalt teada anda.