Discgolfi rada „Reis ümber Eestimaa“

Kui panna omavahel kokku golf ja lendav taldrik, siis saab just sellise omapärase, vahva, võistlusliku ja põneva mängu. Selles mängus tuleb gruppidel läbida disckgolfi rada võimalikult väheste visete kogusummaga. Selleks tuleb grupil planeerida oma marsruut võimalikult efektiivselt. Antud mängu eesmärgiks on kaasata kõik grupi liikmed erinevatesse rollidesse ning peale igat võidetud väravat muutuvad ka grupi liikmete rollid.

Kestvus: kuni 3 tundi.

Kirjeldus: Discgolfi mängitakse individuaalselt kui meeskondlikult korda mööda lennutades. Mänguga alustatakse Kallaste turismitalu juurest. Räägime kuidas visata, kuidas orienteeruda kaariga. Soovi korral võime korraldada GPS discgolfi mängu, kus kaartide asemel on GPS asukohamäärajad. Igal meeskonnal on ülesandeks läbida kõik peatuspunktid Eestimaal võimalikult väheste visete arvuga. Selleks tuleb grupil planeerida, vaadata, suhelda. Mängu lõpetame ühiselt talu juures, kus vaatame üle põnevad tulemused.

Küsige kindlasti oma seltskonnale hinnapakkumist!

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale ja olla valmis maastikul liikumiseks. Discgolf sobib suurepäraselt mõnusaks klassiga koos rahulikult tegutsemiseks.