Seiklusring kutsub õpilasgruppe loodusesse matkama!

Matkad ühendavad endas looduses viibimise mõnu matkatarkuste omandamise ja meeskonnavaimu tekkimisega. Eriti populaarseks on osutunud kaks piirkonda, kuhu õpilasgrupid soovivad alati tagasi pöörduda: need on Põhja- Kõrvemaa ja Nõva.

Põhja-Kõrvemaa on klassikaliselt imekaunis matkasihtkoht. Puhkeala jääb mitme kaitseala territooriumile, seal leidub metsade kõrval ka soid-rabasid, järvi, vallseljakuid ja orge. Tegemist on suurepärase piirkonnaga, mis sobib looduses viibimiseks igal aastaajal. Kõrvemaa on ka loodusfotograafide, linnu- ja loomavaatlejate ning seeneliste-marjuliste seas alati populaarne olnud.

Nõva puhkeala on Eesti loodepoolseim maanurk. See on tõeliselt omapärane piirkond, mis on suures osas tsivilisatsioonist täiesti puutumata. Mererannal asub Peraküla telkimisala, kus saab mõnusasti lõket teha, grillida ja juttu ajada. Ka on Perakülas olemas Põlluotsa talumuuseum, kuhu pererahvas Milvi ja Arne kindlasti külla ootavad. Nõva piirkonnas on palju rändrahne ja uudistamist jagub pikalt.

Seiklusringi matkapäeva juhivad kogenud instruktorid, kes tutvustavad kohaliku looduse eripära ja korraldavad õpilastele huvitavaid tegevusi, nt metsas hakkamasaamise õpe, erinevad meeskonnamängud, orienteerumise algtõed, tasakaalulindi tutvustus ja -õpe, fotojaht, mälumäng ja palju muud.

Loe matkakorralduse kohta lähemalt siit!

Võta julgelt ühendust ja paneme kokku just teile sobiva matkapäeva!

info@seiklusring.ee

+372 5664 5916