„Vägilaste fotojaht“

Kord läksid Kalevipoeg, Olevipoeg ja Alevipoeg Lindanisa lähedale metsa luuret õppima, et saada osavamateks ja kavalamateks vägilasteks ning valmistada ennast paremini ette oma rahva kaitseks. Pane proovile end sel fotojahist ja luurest inspireeritud mänguga! Ole ettevaatlik, sest peale sinu meeskonna luuravad antud alal ringi ka Raudmeeste saadikud.

Kestvus: 2-3 tundi.

Kirjeldus: „Vägilase fotojaht“ toimub Kalevipoja teemapargi maadel. Alustame seda programmi kerge sisseelamise harjutustega. Edasi toimub mängu instruktaaž. Teile tutvustatakse mängu legendi, kaarti, reegleid ning GPS-asukohamäärajat. Nii ongi kõik valmis minema mängule. Eesmärgiks on jutustada läbi piltide oma Kalevipoja vägilaslugu, et see oleks veelgi põnevam on võimalik iga pildi eest teenida väike punktisumma. Lisaks sellele saab iga vastasvõistkonna pildile jäädvustamise eest veel lisa. Mäng kestab 1,5 tundi, mille jooksul grupid luuravad erinevaid punkte, teevad seal nähtust inspireeritud pilte. Hiljem korjame pildid kokku ning iga grupp saab nüüd võimaluse jutustada oma loo „Vägilaseks saamisest“. Fotoluuret mängides on meeskondadel võimalus teineteisega paremini tuttavaks saada, ühist meeskonnatunnet tekitada, arendada loovmõtlemise, suhtlemise ja kaardilugemise oskuseid.

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale ja metsas matkamiseks sobivalt. Programmile lisandub Kalevipoja muuseumi külastus.

Kalevipoja koja koduleht