Aktiivne, lõbus ja sotsiaalne fotoekskursioon viib tutvuma peamiste vanalinna vaatamisväärsustega ning annab selle käigus ülevaate linna ajaloost ja keskaegse linna elu-olust.

Asukoht: Tallinna või Tartu vanalinn

Kestus: 2,5 tundi

Grupi suurus: 8-70 inimest

Keel: eesti või inglise

Sobilik vanusele alates 11 aastast (nooremad koos vanematega)!

Sobib hästi õpilastele, sõpradele, töökaaslastele jne, sest fotoekskursiooni käigus õpitakse üksteist paremini tundma, arendatakse meeskonnatöö, suhtlemise ning ka loova mõttetöö oskust.

Fotoekskursioon (ehk fotojaht + ekskursioon) on lõbus, aktiivne ja sotsiaalne ekskursioon. See algab kogu grupiga ühiste harjutustega, mille käigus saadakse tuttavaks ja luuakse meeleolu ekskursiooniks. Peale ühist algust on grupp jagatud väiksemateks meeskondadeks (5-8 liiget). Seda juhul kui grupi suurus on üle 8, muidu liigub grupp ekskursiooni vältel koos. Väikestes gruppides on aeg minna seiklusi otsima. Selleks antakse igale meeskonnale mapp, kus on olemas juhend, mis viib peamiste vaatamisväärsuste juurde, tutvustab ajalugu ja annab pealkirjad fotodele, mis iga vaatamisväärsuse juures tuleb etteantud reeglite järgi pildistada. Liikudes väikse grupiga annab võimaluse muuta tempot, teha pause ja tutvuda teepeale jäävate huvitavate objektidega, täpselt siis kui meeskonnal on selleks soov. Peale etteantud aega linnaga tutvumiseks saadakse lõpus ühiselt kokku. Siis on aeg jagada õpitut ja kogetut teiste gruppidega. Tehtud fotod jäävad mäletada lõbusaid hetki ja teada saadud fakte ka peale ekskursiooni!

 HINNAD

8-15 inimest 250€

16-25 inimest 325€

26-35 inimest 400€

NB! Hindadele lisandub käibemaks!

+ 35 inimest grupis jagame kaheks ja viime tegevust läbi samaaegselt kahes eraldi grupis, et saaks pakkuda võimalikult ägedat elamust. Küsi eraldi pakkumist!

Kogunemiskohad

Tallinnas: Niguliste 1, Turismiinfo Keskuse  ja Niguliste keskuse vahelisel platsil

Tartus:Raekoja plats 1, Raekoja hoone juurest rohelise turismiinfo märgi alt

Kui ei leia antud kohta kohe üles, võib julgelt helistada tegevuse läbiviijale. Palume olla õigeaegselt alguskohas, et saaks täpselt ekskursiooniga alustada, sest vastasel korral väheneb teie aeg seikluseks. Ekskursiooni läbiviija on kogunemiskohas vähemalt 15 minutit enne kokkulepitud aega.

Tegevus toimub igal aastaajal ja iga ilmaga – Pole halba ilma, vaid valesti valitud riietus!

Ehk selga mugav, liikumist võimaldav ilmale vastav riietus ning jalgamugavad jalanõud. Vaata ilmaennustust siit!