riba2

Seiklusring kutsub õpilasgruppe 2018/2019 õppeaastal Padisele ja Vargamäele seiklema!

Suurepärane võimalus lõpetada oma õppeaasta meeldetuletusega meeskonnatööst, loomulikult ei puudu sellest kogemusest parajalt adrenaliini!

Väga hea võimalus tulla

  • 12ndatel ja 9ndatel klassidel veel viimast koosolemist tähistama.
  • klassidel õ.a lõpus ühisele klassi kokkuliitvale kogemusele.

Seikluspäev

Seikluspäev on mõeldud õpilasgruppidele aktiivseks, kuid õpetlikuks väljasõiduks. Üks tüüpiline seikluspäev pakub kuut tundi sisukat tegevust, mis on jaotatud kolmetunnisteks blokkideks ning vahepeale on võimalik tellida toitlustus. Seikluspäev on kokku pandud mitmetest madal- ja kõrgseikluselementidest ning ühendatud meeskonnamängudega. Seega peale lõbu, adrenaliini ja eneseületamise õpib grupp ühiselt eesmärgi nimel töötama. Meeskonnas töötamine õpetab kuulama ning ennast paremini väljendama. Suuremad seltskonnad jagatakse seikluspäeval väiksemateks meeskondadeks, mis tekitab võistlusmomendi ning see annab piisavalt motivatsiooni, et ennast ületada ning kaaslasi toetada nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kuna tullakse tavakeskkonnast välja, siis see aitab näha kaaslasi teisest küljest ning neid tundma õppida. Seega on hea seigelda siis, kui kokku on pandud uus klass või kui olemasolevas koosseisus on pingeid, sest seda meeskonnas töötamine annabki – võimaluse probleeme lahendada. Samuti ei saa kedagi tegevuses kõrvale jätta, kuna meeskonnaülesanded on kokku pandud nii, et ülesande positiivselt sooritamiseks tuleb kõiki kaasata. Lisaks käib iga väikse meeskonnaga kaasas instruktor, kes grupil silma peal hoiab ning probleeme lahendab ja peale ülesannet analüüsi läbi viib, et järgmist ülesannet veel paremini lahendada ja parema meeskonnana toimida.

Parim aeg seikluspäevaks on mai algusest oktoobri lõpuni.

Seikluspäev on mõeldud kooliealistele, kel vanust üle 9 aasta.

Pakume seikluspäeva Kallaste talus Padisel. Pakume ka võimalust teie soovidele vastavalt kokku panna omanäolise seikluspäeva ehk kirjuta meile oma ideest ning meie teeme selle teoks.

Selleks, et seiklusest maksimaalselt lõbu tunda, tuleb valida ilmale vastav ja sportlik riietus ning kindlasti pikad varrukad ning pikad püksid, et vältida kriimustusi, marrastusi. Igaks juhuks ka vahetusriided. Samuti on ronimiseks hea, kui kaasas on paar kindaid.

Broneerimine ning lisaküsimused

Valdo Kangur +37256645916

info@seiklusring.ee

ÜHENDA MEELDIV KASULIKUGA JA TULE SEIKLEMA!