Kas kolleegide silmadest on kadumas säde? Kas ametisse on asunud palju uusi töötajaid?  Kas osakondade töötajate suhtlemine jätab soovida?  Millal viimati kollektiiviga midagi ägedat ja arendavat tegite? 

Aktiivne meeskonnaseiklus “Reis ümber maailma” on vastuseks teie soovidele!

“Olete ühe globaalse firma kodumaine osakond. Firma juhatusel on teiega suured plaanid, aga enne on teid kindlasti vaja saata üle maailma ulatuvale koolitusreisile. Kas võtate väljakutse vastu?”

Iga konkreete üritus valmib tihedas koostöös kliendiga, et tagada just selline üritus mis antud seltskonnale sobib. Tegevuste programm on läbiviidav aastaläbi.

Meeskonnaseiklust “Reis ümber maailma” saab läbi viia Kallaste Turismitalus või kusiganes te soovite.

Tegevusi saab läbi viia rõhudes puhtalt lõbule ja mõnusalt aja veetmisele või keskendunult ja meeskonnatöö teooriatele rõhudes. Seetõttu sobib programm väga erinevatele üritustele: mõnusatest perepäevadest kuni analüütiliste aktiivsete koolitusteni.

Oleme aastate jooksul välja ehitanud väga omanäolise ja arendava keskkonna: Padise seikluspargi. Meil tegeletakse puult puule turnimise asemel mõtestatud meeskondliku tegevusega, kus maapealsed seiklustegevused vahelduvad kõrgel puude otsas tegutsemisega. 

Broneeri oma seiklus täna!

info@seiklusring.ee

+372 5664 5916