Seiklusring organiseerib mäesuusaõpet Eestis kui ka mäereise välismaale!

Seiklusringi suusainstruktorid – Valdo ja Joosep

Kodumaal tegutseme kõikjal kus on näha tõstukit ja valget nõlva. Välismaal on meile igaaastaseks sihtkohaks saanud Gruusia võrratud tipud.

2024 hooajal tegeleme mäesuusaõppega põhiliselt KUUTSEMÄE ja VIMKA suusakeskustes. Pakume nii algõpet kui ka suusatunde edasijõudnutele. Hetkel on kodumaal lumega väga head olud – Kuutsemäel on praegu kõik rajad avatud ja Vimkal on ka väga head olud.

Seiklusringi igaaastaseks traditsiooniks on Gruusia suusareis. Sel aastal on meil plaanis Gudauri reis 31.01-26.02 2024.

Gudauri keskuse reis on sobilik neile, kellel on juba väiksed kogemused mäesuuskade või lumelauaga sõitmises. Sõidame nii keskuses kui ka keskusest väljas, metsikumatel nõlvadel. Võimalus on proovida ka “ski-touringut” ehk kas siis suuskadel või räätsadel nõlvast üles rändamist ja siis puutumata lumel laskumist. Antud reisil on laviini turvavarustus kohustuslik – kindlasti läbime reisil ka koolituse, kuidas käituda laviini puhul.

Mestia reis on sobilik neile kes tunnevad end keskustes enesekindlalt ja soovivad ägedamaid ja suuremaid väljakutseid. Antud reisil sõidame keskustes vähem ja keskendume “freeridele” ja “ski-touringule”. Keskustest külastame Hatsvali ja Tetnuldi suusakeskust. Lisaks matkame suuskadel/räätsadel palju ja kindlasti käime ka Ushguli külas, mis on tõeline freeridei paradiis. Antud reisil on laviini turvavarustus kohustuslik – võiamlusel soovitame kanda laviinikotti.

Laviivarustust (labidas, sond ja piipar) saab laenutada Seiklusringi käest.

Võta meiega ühendust kirjutades otse valdokangur@gmail.com ja veedame koos mäel vingelt aega!