Seiklusring organiseerib mäesuusaõpet Eestis kui ka mäereise välismaale!

Seiklusringi suusainstruktorid – Valdo ja Joosep

Kodumaal tegutseme kõikjal kus on näha tõstukit ja valget nõlva. Välismaal on meile igaaastaseks sihtkohaks saanud Gruusia võrratud tipud.

2020 hooajal tegeleme mäesuusaõppega põhiliselt KUUTSEMÄE ja VIMKA suusakeskustes. Pakume nii algõpet kui ka suusatunde edasijõudnutele. Hetkel on kodumaal lumega kesised olud, aga hoiame pöialt, et varsti saaks mäemõnusid nautida!

Gruusia suusareis toimub 19.02.20 kuni 15.03.20. Selle ajavahemiku esimese nädala veedame Gudauri suusakesuses ja ülejäänud 2 nädalat Svaneetias, Mestia külas.

Gudauri keskuse reis on sobilik neile, kellel on juba väiksed kogemused mäesuuskade või lumelauaga sõitmises. Sõidame nii keskuses kui ka keskusest väljas, metsikumatel nõlvadel. Võimalus on proovida ka “ski-touringut” ehk kas siis suuskadel või räätsadel nõlvast üles rändamist ja siis puutumata lumel laskumist. Antud reisil on laviini turvavarustus kohustuslik – kindlasti läbime reisil ka koolituse, kuidas käituda laviini puhul.

Mestia reis on sobilik neile kes tunnevad end keskustes enesekindlalt ja soovivad ägedamaid ja suuremaid väljakutseid. Antud reisil sõidame keskustes vähem ja keskendume “freeridele” ja “ski-touringule”. Keskustest külastame Hatsvali ja Tetnuldi suusakeskust. Lisaks matkame suuskadel/räätsadel palju ja kindlasti käime ka Ushguli külas, mis on tõeline freeridei paradiis. Antud reisil on laviini turvavarustus kohustuslik – võiamlusel soovitame kanda laviinikotti.

Laviivarustust (labidas, sond ja piipar) saab laenutada Seiklusringi käest.

Võta meiega ühendust ja veedame koos mäel vingelt aega!