Võimatu missioon on meeskonnamäng, kus 5-7 liikmelise meeskonnaga tuleb ära lahendada algselt võimatuna näivad fotoülesanded, mis loova mõtlemise ja meeskonna abiga on võimalik ära lahendada. Ainuke küsimus on, et kas sina koos oma meeskonnaga saad sellega hakkama?

Asukoht: Tallinna või Tartu vanalinn

Kestus: 2 tundi

Grupi suurus: 8-70 inimest

Keel: eesti või inglise

Sobilik vanusele alates 11. aastast (nooremad koos vanematega)!

Sobib hästiõpilastele, sõpradele, töökaaslastele jne, sest fotoekskursiooni käigus õpitakse üksteist paremini tundma, arendatakse meeskonnatöö, suhtlemise ning ka loova mõttetöö oskust.

Seiklus algab ühiste mängudega, et saada tuttavamaks ja natuke naerda. Pärast ühist algust leiate end väiksematest gruppidest (4-6 inimest), kellega missiooni täitma asute. Käimas on väike võistlust teiste meeskondadega ja ülesandeks on lahendada võimalikult palju fotoülesandeid ette antud aja jooksul. Pärast ette antud aega saadakse jälle ühiselt kokku ja tehakse kokkuvõtted missioonist ning meeskonnad jagavad nende kogemust seiklusest vanalinnas.H

NB! Hindadele lisandub käibemaks!

+ 35 inimest grupis jagame kaheks ja viime tegevust läbi samaaegselt kahes eraldi grupis, et saaks pakkuda võimalikult ägedat elamust. Ainult selleks, et kõik osalejad saaksid maksimaalse elamuse! Küsi suurele grupile eraldi hinda!

KOGUNEMISKOHAD

Tallinnas:Niguliste 1, Turismiinfo Keskuse  ja Niguliste keskuse vahelisel platsil

Tartus:Raekoja plats 1, Raekoja hoone juurest rohelise turismiinfo märgi alt

Kui ei leia antud kohta kohe üles, võib julgelt helistada tegevuse läbiviijale. Palume olla õigeaegselt alguskohas, et saaks täpselt ekskursiooniga alustada, sest vastasel korral väheneb teie aeg seikluseks. Ekskursiooni läbiviija on infokeskuse juures vähemalt 15 minutit enne kokkulepitud aega.

Tegevus toimub igal aastaajal ja iga ilmaga – Pole halba ilma, vaid valesti valitud riietus!

Ehk selga mugav, liikumist võimaldav ilmale vastav riietus ning jalgamugavad jalanõud. Vaata imateadet siit!

Küsi hinnapakkumist juba täna!