Padise Seikluspark

Padisel asub unikaalne meeskondlik seikluspark, kus leidub ka mitmeid individuaalseid väljakutseid. Osad seikluspargi elemendid on Eesti kõige ekstreemsemad, kuid ära pole unustatud neid seiklejad, kes ei soovi üldse kõrgustes turnida. Pakume seikluspargis mitmeid erinevaid pakette, mille seast on võimalus valida sobivaim – loe erinevate pakettide kohta vasakult menüüst. Padise seikluspargi külastus sobib hästi nii ekstreemi otsijatele kui ka rahuliku õhtu veetmiseks. meeskondlikuks ja mõnusaks äraolemiseks sõprade, klassi – või töökaaslaste seltsis.

Seiklusring on seda meelt, et kahte ühesugust üritust ei ole olemas ja iga seikleja peab saama unikaalse elamuse. Ja kuna teenuse lõpphind selgub alati kliendi vajaduste seletamise käigus, ei ole meil kodulehel väljas pakettide hindasi. Võta aga meiega ühendust!

Kevadised ronimised…

Padise Seikluspark on rajatud Kallaste turismitalu teritooriumile. Kallaste talu võib kõigile seiklejatele pakkuda ka toitlustust ja majutust!

Meile külla tulles riietu sportlikult, vastavalt ilmale  ja võtta kaasa ka töökindad.

Padise seikluspark on avatud lumevabal ajal aprillist novembrini iga päev ainult ettetellimisel. Et, saada endale sobiv aeg soovitame broneerida võimalikult vara.

BRONEERI: info@seiklusring.ee +372 56 645 916