Me oleme lastega siiralt tänulikud nii oskuslikult ja hästi korraldatud seikluspäeva eest. See ei ole pelgalt vahva turnimisaeg linnast väljas, vaid tõesti asjalik ja läbimõeldud ja mõtlemapanev tegevus, kus on ühendatud vaim ning füüsis. Olen ikka olnud uhke meie laste analüüsivõime ja üksteise märkamise pärast. Kindlasti pidid nad seda ka seikluspäeva käigus proovile panema ja võibolla ka kõik ei õnnestunud parimal moel, kuid nii palju kui sain põgusalt instruktoritega ise rääkida või kuulata, mida nad viimases ühises tagasisideringis lastele rääkisid, kandsid ikkagi minu senised teadmisest lastest individuaalselt kui ka rühmaliikmetena sama väärtust, mida märkasid ka nende kolm juhendajat. On imeline, et teie meeskonnas on nii toredad, südamlikud ja toetavad inimesed. Minu suurim kiitus ja tänutunne ja austus neile kolmele. Usaldaksin iga kell lapsed neile uuesti. Meil oli täna lastega väike tagasisidering ka koolis kehalise kasvatuse tunni lõpus ja nende emotsioonid on ülivõrdes. Ei hoolitud sääskedest, pingutusest või isegi sellest, et “söögivahetunnile” sai minna õpetajata. :) Nii oluline oli neile olla ise vastutaja! Oli tore kuulda, et mitmed neist ületasid ennast ja et nad ise märkisid, et meil oli hea tiim, me toetasime üksteist ja me õppisime sellest nõnda palju. Olen ka koolis juba jõudnud kolleegidega meie eilsest kogemusest kõneleda ning soovitan Seiklusringi sada protsenti. Kuigi me kahjuks 11. juunil 3. b-ga ühise raja lõpetame, olen kindel, et oma uue klassiga olen taas mingil ajal teie poole teel. Palju tänu ja ennekõike palju usku ning armastust sellesse, mida teete!

– Klassiseiklus, 21.kk

Suured tänud ellujäämiskoolituse korraldamise eest! Õpilaste tagasiside koolitusele oli väga positiivne. Nad tõid välja, et koolitus oli põnev, hariv, lõbus, õpetlik, omapärane, kaasahaarav. Õpilastele meeldis, et kõik tegevused sai omal nahal järgi proovida, samuti andis koolitus neile võimaluse arendada endas koostööoskusi. Tagasiside põhjal saan välja tuua, et õpilased said palju vajalikke oskusi ja teadmisi, kuidas metsas vms ekstreemsetes oludes toime tulla.

– Ellujäämiskursus, Jüri Gümnaasium

Tänan meeldiva koostöö eest. Üritus kulges ootuspäraselt ja osavõtjad jäid väga rahule. 

– Päkapiku akadeemia, SEB

Soovime teid Kohila Gümnaasiumi 4. klasside poolt väga tänada. Teie elurõõm ja asjalikkus annab ka meile rohkem jõudu ning rõõmu edasi liikuda oma kallite õpilastega. Te saate hakkama ka kõige keerulisemates olukordades, see on oskus, mida kõikidel ei ole.
Päkapikud ongi ühed kummalised, aga samas huvitavad olevused, mulle nad meeldivad ja ma arvan, et ka meie lastele.
Jõudu jaksu edaspidiseks ning kingituste rohket jõuluaega ning AEGA!

– Päkapiku akadeemia, Kohila gümnaasium

Suur-suur aitäh toreda päeva eest! Lapsed olid väsinud aga õnnelikud ja olid kodus muljetanud pikemalt. Veelkord SUUR AITÄH kõikidele imetoredatele instruktoritele ja kokatädidele maitsva kõhutäie eest!

– Klassiseiklus, Randvere kool

Suur tänu toreda seikluspäeva eest. Õpilased olid vaimustuses ja loodame sügisel uuesti kohtuda. Täname ka teie instruktoreid, kes olid väga metoodilised ja sõbralikud. Kõik oli hästi läbi mõeldud.

– Klassiseiklus, 21.kk