riba2

Seiklusring kutsub õpilasgruppe seiklema ja matkama!

Seikluspäev või matk on suurepärane võimalus lõpetada oma õppeaasta ühise väljasõidu ja piknikuga Padise seikluspargis* Kallaste turismitalus. Kõik meie pakutavad tegevused on kokku pandud nii, et õpimoment saadakse läbi mängu, seikluse või aktiivtegevuste.

Meeskonnatöö kogemuse saamine on meie tegevustes tähtsaimal kohal, loomulikult ei puudu seiklusmängudest ka parajalt adrenaliini! Vaata videot seikluspäevast!

Eriti hästi sobib ühine tegevus 12ndatele ja 9ndatele klassidele ühise õpiaja lõpetamiseks, aga ka kõikidele klassidele õppeaasta alguses või lõpus ühiseks, klassi veelgi enam liitvaks kogemuseks.

Päev Padise seikluspargis

Üks tüüpiline seikluspäev pakub kuni viit  tundi sisukat tegevust, mis on jaotatud kaheks  osaks, nende vahele on võimalik tellida toitlustus. Seikluspäev on kokku pandud mitmetest madal- ja kõrgseikluselementidest ning ühendatud meeskonnamängudega. Seega peale lõbu, adrenaliini ja eneseületamise õpib grupp ühiselt eesmärgi nimel töötama. Meeskonnas töötamine õpetab kuulama ning ennast paremini väljendama. Suuremad seltskonnad jagatakse seikluspäeval väiksemateks meeskondadeks, mis tekitab võistlusmomendi ning see annab piisavalt motivatsiooni, et ennast ületada ning kaaslasi toetada nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kuna tullakse tavakeskkonnast välja, annab see võimaluse näha kaaslasi teisest küljest ning neid paremini tundma õppida. Seega on eriti hea koos seigelda siis, kui kokku on pandud uus klass, sest seda meeskonnas töötamine annabki – võimaluse üksteist paremini tundma õppida. Samuti ei saa kedagi tegevuses kõrvale jätta, kuna meeskonnaülesanded on kokku pandud nii, et ülesande positiivselt sooritamiseks tuleb kõiki kaasata. Iga meeskonnaga käib kaasas instruktor, kes grupil silma peal hoiab, juhendab ja peale iga tegevust analüüsi läbi viib, et järgmist ülesannet veel paremini lahendada ja parema meeskonnana toimida.

Sobivaim aeg seikluspäevaks on aprilli algusest kuni oktoobri lõpuni, aga töötame ka talvel.

Seikluspäev on mõeldud kooliealistele lastele, kel vanust vähemalt 7 aastat.

Pakume seikluspäeva Kallaste talus Padisel aga võime ka teie soovidele vastavalt kokku panna omanäolise seikluspäeva kus iganes Eestis. Õpilaste matkasid võime korraldada kõikjal Eesti, aga kindlasti soovitaksime omalt poolt kas Nõva või Kõrvemaa looduskaunist keskkonda.

*Padise seikluspargis ei ole raja algust ja lõppu. Seikluspunktid paiknevad eraldi, Kallaste talu territooriumil ja punktist punkti liigutakse koos instruktoriga.

ÜHENDA MEELDIV KASULIKUGA JA TULE SEIKLEMA!

Broneerimine ning lisaküsimused

Valdo Kangur +37256645916

info@seiklusring.ee