Avatud seikluspäevad Padise seikluspargis:

Terve 2016 suvehooaja vältel toimuvad iga kuu AVATUD seikluspäevad suurte soodustustega, kuhu on oodatud külalised, kes soovivad tulla üksi, sõbraga või väiksema sõprusseltskonnaga.

Sellel ekstreemsel seiklusel saate ronida Padise seikluspargi raskeimatel elementidel kui ka vuhiseda läbi õhu 130 meetristel trosslaskumistel. Meil on põnev väljakutse ka erilistele adrenaliinijanustele : Eesti üks omanäolisemaid lende “Rakett” https://www.youtube.com/watch?v=H3imm3Jgd3Y ning ekstreemsemaid hüppeid “Tarsani hüpe”https://www.youtube.com/watch?v=AhEeN_lNtGI, kus tunnetad ehedalt korralikku vabalangemist.
Vägev võimalus tulla panna ennast ja oma lähedasi proovile Seiklusringiga Padise seikluspargis. Tegu on avatud registreerimisega ning gruppidega. Võid tulla üksi või veel parem võta sõber kaasa!

Mitmed Avatud seikluspäevad  toimuvad koostöös Kalju lavaga – hea võimalus tulla enne muusikalist vaimukosutust seiklema ja panna ennast proovile adrenaliinirohketes olukordades.

Kalju lava kavaga saate tutvuda SIIN.

Registreeri ennast gruppi info@seiklusring.ee , kirjutades meili kes tuleb, kui mitmekesi te tulete ja millise seikluse valite.

Grupi suurus : kuni 10 inimest

Kohtade arv on piiratud!

Maikuus toimuvad Avatud seikluspäevad:

01.05.2016 kell 15.00-18.00
Maaturismi päeva puhul on avatud nii Kallaste turismitalu kui ka Padise seikluspark.
AVATUD seikluspäeva peateemaks on adrenaliinijaht seikluspaketiga “Restart”
https://www.seiklusring.ee/seikluspark/restart/

20.05.2016 kell 18.00-21.00
AVATUD seikluspäeva peateemaks on adrenaliinijaht seikluspaketiga “Restart”
https://www.seiklusring.ee/seikluspark/restart/

27.05.2016 kell 18.00-21.00
AVATUD seikluspäeva peateemaks on adrenaliinijaht seikluspaketiga “Restart”
https://www.seiklusring.ee/seikluspark/restart/

Nüüd on aeg võtta sõbrad/töökaaslased/perekond kaasa ja tulla elamusi koguma Padise seiklusparki!

Mida kaasa võtta, mida selga panna? Ilmastikukindel, kihiline sportlik riietus, pähe müts, kätte töökindad, jalga sportlikud jalanõud ( botased või matkasaapad ) Väike leivakott energia taastamiseks: võileivad, puuvili või midagi maitsvat oma soovi järgi. Teed saame Teile ise keeta :)

Regamiseks minge seiklusringi facebooki lehele ning otsige üles Teile sobiv Avatud seikluspäeva sündmus. Vajutage nupule “Osalen” ja seejärel saatke kiri oma kontaktide ja osalejate arvuga aadressile: info@seiklusring.ee või helistage regamiseks Valdole numbrile 56645916

Ainult sel viisil regamine tagab koha seikluspäeval.

Kohtumiseni adrenaliini täis Padise seikluspargis!

Teie Seiklusring #seiklusring