15GPS-seiklus

GPS-seiklus on mäng gruppidele, mille jooksul liigutakse etteantud legendi ja GPS’i abil valitud piirkonnas ringi ning lahendatakse kontrollpunktides lõbusaid ülesandeid. GPS-seiklust saab korraldada igal aastaajal nii valges kui ka pimedas. Pimedas saavad kõik osalejad endale taskulambid. GPS-seiklust saab korraldada kõikjal nii metsas kui linnas. Meie meelispaigaks on Kallaste talu, mis asub Padise kloostri lähedal männimetsas jõekaldal. Rabades sügisel või suurte vihmade perioodil on võimalus GPS-seiklust teha ka räätsadega. GPS-seiklus sobib väga hästi nii 2-tunniseks ajaveetmiseks seminaridevahepalana kui ka päevaseks meeskonnaseikluseks.

Küsi hinnapakkumist info@seiklusring.ee ja anna meile teada koht, kuupäev, kestus, osalejate arv!

 

GPS-seiklust on võimalik ühendada ka matkamisega ja veeta aktiivne päev PõhjaKõrvemaal. Põhja-Kõrvemaa on üks parimaid matkamispiirkondi, kuna seal on vaheldusrikas loodus: palju järvi, kõrged oosid, sood, unikaalne Jussi nõmm, ilusad männimetsad. Tule ja vaata ise seda looduse ilu!

  • Vastavalt soovile saab kas rahulikult mööda matkaradasid kulgeda ja loodust nautida või astuda võistlustulle ning läbida punktid võimalikult otse ning kiiresti.
  • Otsida üles kõik Jussi ja Paukjärve järved.
  • Lisaks GPS-seadmetele on soovijatele kasutada ka traditsioonilised maastikukaardid.
  • Matkajuht viib enne seikluse algust läbi orienteerumise ja GPS-seadmete kasutamise koolituse.
  • Soovi korral on võimalus tellida matkale söök ning lõpetada päev sauna ja ööbimisega Leppojal.
  • Sõltuvalt seikluse võistluslikkuse astmest ja toimumise ajast, nõustame ka õige riietuse ja matkavarustuse valikul.

Huvi korral küsi hinnapakkumist info@seiklusring.ee ja anna meile teada oma soovidest (eesmärk, kuupäev, osalejate arv, kestus, toitlustus/majutus/sauna soov)!

* Hinnad sisaldavad käibemaksu!