Fotoluure „Püha Siili jälgede otsingud“

Siilijahi mäng on inspireeritud fotojahist ning traditsioonilisest luuremängust. Nagu nimigi ütleb, tuleb teil metsast üles leida Padise kloostri müstiline õnne toov Püha Siil, kuid teil tuleb ettevaatlik olla, sest peale teie otsivad Püha Siili ka teised munga- ja nunnaordud. Teie eesmärgiks on Püha Siil tema tegevuse jälgede järgi üles leida. Ettevaatust, oma teekonnal võite kohata teisi ordusid, keda pildistades on teil võimalik nende otsimisaega pikendada. Antud mäng arendab ja paneb proovile noorte loovmõtlemise, kaardilugemise oskuse, ühise meeskonna meie tunde.

Kestvus: kuni 3 tundi.

Kirjeldus: Fotoluure „Siilijaht“ toimub Padisel Kallaste turismitalu maadel. Alustame seda programmi kerge sisseelamis harjutustega. Edasi toimub mängu instruktaaž. Teile tutvustatakse mängu legendi, kaarti, reegleid ning gps asukohamäärajat. Nii ongi kõik valmis minema mängule. Eesmärgiks on jutustada läbi piltide oma Siilijahi lugu ja et see oleks veelgi põnevam, on võimalik iga pildi eest teenida väike punktisumma ja iga vastasvõistkonna pildile jäädvustamise eest veel lisa. Mäng kestab 1,5 tundi, mille jooksul grupid luuravad erinevaid punkte, teevad kohal nähtust inspireeritud pilte. Hiljem korjame pildid kokku ning iga grupp saab nüüd võimaluse jutustada Oma loo „Püha Siili jahist.“

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale ja metsas matkamiseks sobivalt. Lisaks soovitame lõpetada oma tegevus põneva ja lõbusa ühise zip-imisega (sõiduga trossil).