Ekstreem „Restart“

Igas seikluspargis on mõeldud tõeliste adrenaliini sõprade peale. Tahad teha kerget „restarti“ enda vaimule ja kehale? Soovid raputada ennast lahti igapäevasest rutiinist? Restart on hea võimalus valmistada klassi vaim ette eelseisvaks kooliaastaks, kevadisteks eksamiteks. Nii on meiegi ekstreempakett täis tõsiseid eneseületusi ja meeskonna toetust nõudvaid ekstreemelemente. Nendel elementidel Saate lennata raketina taevas või tunnetada vabalangemist.

Kestvus: alates 3 tunnist.

Kirjeldus: Meie ekstreemseim pakett valmistab Teid ette eelseisvateks raskusteks. Selleks viime Teid korduvalt Teie mugavustsoonist välja kompama Teie endi piire. Seda kõike turvalises keskkonnas, mille loovad meie kogenud instruktorid ning Teid toetav klassikaaslaste grupp. Oma päeva alustame soojaks mängimisega. Häälestame ennast eesseisvatele katsumustele vastu astuma, leiame grupid ning alustame vähem ekstreemsete ülesannetega. Mida päev edasi, seda lähemale jõuame „Restardi“ punktile. Päeva tipphetkeks võib vaieldamatult lugeda vabalangemist 12 meetri kõrguselt kuuse otsast. Emotsioone ja päeval saadud kogemusi jagame omavahel õhturingis.

Lisainfo: palume riietuda sportlikult vastavalt ilmale ja olla valmis maastikul liikumiseks. Tegu on ekstreemsete ülesannetega, kellel on süda probleemsem või füüsilised piirangud, palume eelnevalt teada anda. Kuuse benji ekstreemülesannet saavad sooritada alates 50 kilogrammise kehakaaluga noored.