Piknik koos disc-golfi ja mängudega

Ei ole midagi paremat, kui üks lõõgastav piknik värskes õhus. Sööme, joome ja mängime vahvaid ja lõbusaid mänge. Mängime meeskondlikku pallimängu Kinnball, paneme oma visketäpsuse proovile disc- golfi rajal ning veedame aega mängides erinevad mänge.

Kestvus: 2-3 tundi.

Kirjeldus: Programm on mõeldud klassidele, kel on soov jääda maa peale ja veeta aega lõbusate mängude saatel. Programm sisaldab endas sisseelamisharjutusi, vahvat piknikku ning disc-golfi. Kui panna omavahel kokku golf ja lendav taldrik, siis saab just sellise omapärase, vahva, võistlusliku ja põneva mängu. Selles mängus tuleb gruppidel läbida discgolfi rada võimalikult väheste visete kogusummaga. Disc-golfi mängitakse individuaalselt kui meeskondlikult korda mööda lennutades. Räägime kuidas visata ja kuidas lugeda kaarti. Sellele lisaks mängime ka meeskondlikku pallimängu „Kinnball“. Programmi lõpetame ühiselt, vaatame üle põnevad tulemused ja analüüsime tehtut.

Maksumus:

15 kuni 20 õpilast20 kuni 30 õpilastüle 30 õpilase
17 € (eurot)15 € (eurot)12 € (eurot)

*Hinnad on antud õpilase kohta ja sisaldavad käibemaksu. Kõik hinnad sisaldavad   teemapargi tasu (muuseumipilet ning vajaduse korral ka saali ja riietehoiu kasutamist.)

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale ja olla valmis maastikul liikumiseks. Programm sobib suurepäraselt mõnusaks klassiga koos tegutsemiseks. Programmile lisandub Kalevipoja muuseumi külastus.