„Seiklus Kalevipoja jälgedes“

Rändame ajas tagasi ja läbime teekonna Kalevipoja legendist. Ühtse meeskonnana lähme üle lahe Tuuslarilt mõõka tooma, luurame põrgus Sarvik-Taadi järgi, otsime teekonda maailma otsa ja veel palju muud.

Kestvus: 2 tundi.

Kirjeldus: Meeskonnatöö harjutused madalseiklusrajal, mis panevad proovile Teie meeskonnavaimu. Programmi alustatakse ühiselt sissejuhatavate mängudega ja lõbusate meeskondlike ülesannetega. Sellele järgnevalt jagame Teid gruppidesse ning liigume edasi madalseiklusrajale. Igal madalseiklusraja elemendil on oma lugu Kalevipoja legendist, mis grupile edasi antakse. Nii liigutakse ühelt harjutuselt teisele. Siin tuleb meeskondadel suhelda, omavahel koostööd teha, et harjutused suurepäraselt läbida.

Maksumus:

15 kuni 20 õpilast20 kuni 30 õpilastüle 30 õpilase
17 € (eurot)15 € (eurot)12 € (eurot)

 

*Hinnad on antud õpilase kohta ja sisaldavad käibemaksu. Kõik hinnad sisaldavad   teemapargi tasu (muuseumipilet ning vajaduse korral ka saali ja riietehoiu kasutamist.)

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale. Selleks, et ei tekiks vigastusi soovitame selga panna pikkade varrukatega pluusi. Jalga pikkade säärtega püksid ning pealt kinnised tossud. Pähe nokamüts või rätik. Programmile lisandub Kalevipoja muuseumi külastus.