„Lennukil“ maailma otsa

Heiskame „Lennuki“ purjed ja trotsime teel ette tulevaid raskusi, et murda läbi lainete maailma otsa. Kaasa on reisimas ka tarkusi jagavad Siilid, kes õpetavad Teid turvaliselt seilama.

Kestvus: 2 tundi.

Kirjeldus: Ronimine „Krati Seikluspargi“ kõrgseiklusrajal. Programmi alustatakse ühiselt sissejuhatavate mängudega ja lõbusate meeskondlike ülesannetega ning liigutakse edasi kõrgseiklusraja algusesse, kus läbitakse ohutusalane instruktaaž. Sellele järgnevalt ronime kõrgseiklusrajale ja läbime erinevaid elemente. Rajal on Teile abiks ka instruktorid, kes pakuvad julgustavat tuge ning aitavad nii nõu kui jõuga. Positiivse emotsiooni saamiseks tuleb kinni pidada ohutusnõuetest ja läbida elemente vastavalt instruktorite nõuannetele.

Maksumus:

15 kuni 20 õpilast20 kuni 30 õpilastüle 30 õpilase
20 € (eurot)18 € (eurot)15 € (eurot)

 

*Hinnad on antud õpilase kohta ja sisaldavad käibemaksu. Kõik hinnad sisaldavad   teemapargi tasu (muuseumipilet ning vajaduse korral ka saali ja riietehoiu kasutamist.)

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale. Selleks, et ei tekiks vigastusi soovitame selga panna pikkade varrukatega pluusi. Jalga pikkade säärtega püksid ning pealt kinnised tossud. Pähe nokamüts või rätik. Programmile lisandub Kalevipoja muuseumi külastus.