Mäesuusakoolitus

Seiklusring pakub mäesuusakoolitust kõigile huvilistele oma talvelaagrites, 2017 hooajal Gruusias Gudauri  suusakeskuses,  vastavalt kokkuleppele ja allpool kirjeldatud hinnaikrja alusel. Seiklusring on Gudauris ajavahemikul 11.02.17 kuni 25.02.2017

Instruktori tunnistus

spravka_valdo

Instruktori tunnistus

Seiklusringi suusainstruktori teenusest ja hindadest:

  1. Suusakoolitus algajatele ja iseõppinutele(1-2 talve), kes saavad endaga rajal mingil määral hakkama, aga sooviksid õppida ja täiendada oma sõidutehnikat või alustavad täitsa nullist.

Toimub 2 x päevas. Hommikul ja pealelõunal 2+2 tundi. Vahepealne aeg kulub iseseisvaks harjutamiseks. Kuid samas võib koolitus kesta ka terve päeva.

Koolitus toimub grupina (max 3-6 inimest).
Hind: 2h (30 €* inimene)

Hind: 2h+2h (50 €* inimene)

Hind: 6h (60 €* inimene)
Kiivri kandmine kohustuslik

Privaatõpe väikses grupis max 2 inimest:

Hind: 2h (40 €* inimene)

Hind: 2h+2h  (80 €* inimene)

Hind: 6 h(100 €* inimene)

Kiivri kandmine kohustuslik

Privaatõpe 1 inimesele:

Hind: 2h (60 €* inimene)

Hind: 2h+2h (100 €* inimene)

Hind: 6h (120 €* inimene)

Kiivri kandmine kohustuslik

Õppetunni pikkus 50 minutit, vaheaeg 10 minutit. Võimalus koolitust teha ka  vaheajata 50+50 minutit.

  1. Suusakoolitus juba kogemusega iseõppijatele, kes on mäesuusatamist harrastanud 3-5 talve.

Hinnad ja ajad kõik samad, mis algajatel.

Soovituslik kiivri kandmine.

  1. Suusakoolitus algajatele freeraideritele, kes soovivad alles hakata sõitma offi või neile, kes on mõnel talvel seda omal käel proovinud. Õppused toimuvad mittelaviiniohtlikel nõlvadel, ametlike radade kõrval ja/või läheduses, mis ei nõua laviinivarustuse kasutamist, küll aga ekstreemkindlustuse olemasolu.

Freeraid koolituse aeg ainult terve päev ja 50 €* inimene kell 10.00 kuni 15.00
Kiivri kandmine kohustuslik.

  1. Suusakoolitus iseõppinud (üle 3 – 4 talve) freeraideritele koos laviinivarustuse kasutamise koolitusega või siis lihtsalt sõitmine koos instruktoriga laviiniohtlikel nõlvadel. Instruktoriga sõitmine eeldab muidugi päris head sõidutaset, mida eelnevalt kontrollime.

Sõitmistel laviiniohtlikel nõlvadel eeldab ekstreemkindlustuse ja laviiniohutusvarustuse täiskomplekti olemasolu (piipar, sond, labidas, seljakott, termokile, vile, taskulamp, raadiosaatja, termos).
Kiivri kandmine kohustuslik.
Ilma selle varustuseta ei saa osaleda grupisõitudel.

Sõidupäeva hind 60 €* inimene.NB! Kõigi koolituste hinnad kehtivad grupile kuni 3 inimest. Grupile üle 4 inimese kehtivad soodustused, küsi hinnapakkumist.

Koolitusel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine. Kohapeal on võimalik registreerida ainult vabade kohtade olemas olul.

Kõik erineva tasemega koolitused algavad sõiduoskuste ülevaatusega ja korraga moodustame rühma ainult ühe taseme soovijatest – nii on Teile kõige kasulikum.
Koolituseks vajalik ka kindlustuse olemasolu.

Kui Teil on oma ekstreemkindlustus siis küsige palun järele, et kas kindlustus katab päästetööde ja helikopteri kulusid.

Kohtumiseni valgetel nõlvadel!

*Hinnad sisaldavad käibemaksu!