PRAEGU KUUM! MEESKONDLIK JÕULUMÄNG “PÄKAPIKU AKADEEMIA”! KLIKI, ET LÄHEMALT LUGEDA!


Kas kolleegide silmadest on kadumas säde? Kas ametisse on asunud palju uusi töötajaid?  Kas osakondade töötajate suhtlemine jätab soovida?  Millal viimati kollektiiviga midagi ägedat ja arendavat tegite? 

Aktiivsed meeskondlikud tegevused on vastuseks teie soovidele!

Seiklusring korraldab läbi hooaja ettevõtetele erineva tasemega meeskondlikke tegevusi kus iganes. Oleme jaotanud ettevõtetele suunatud tegevused kolme erinevasse tasemesse, mis sobivad väga erinevatele üritustele: mõnusatest perepäevadest kuni analüütiliste aktiivsete koolitusteni. Kliki, et täpsemalt lugeda!

Meeskonnatöö mäng

Meeskonnatöö treening

Meeskonnatöö koolitus

Oleme aastate jooksul välja ehitanud väga omanäolise ja arendava keskkonna: Padise seikluspargi. Meil tegeletakse puult puule turnimise asemel mõtestatud meeskondliku tegevusega, kus maapealsed seiklustegevused vahelduvad kõrgel puude otsas tegutsemisega.  Padise Seikluspark on ideaalne koht kõigi meeskondlike ürituste läbiviimiseks.

Talvepäevade läbiviimiseks sobib ideaalselt meie jõulumäng.

Tõelistele adrenaliiniotsijatele pakume Padise seikluspargis ekstreemseid hüppeid. Vaata Tarzani hüppe videot!

Kui ei leidnud kohe sobivat varianti, võta meiega ühendust! Kõik meie üritused valmivad tihedas infovahetuses ja koostöös tellijaga, et iga grupi üritus oleks just teile sobilik!

info@seiklusring.ee

+372 5664 5916